Láska a pravé štěstí není v žádném předmětu světa, ani jiné bytosti. Je v nás!

(Eduard Tomáš)

Naše poslání je uzdravit a najít zpět cestu světla a svého srdce..Co je našim darem ?

Rozsvícené srdce, otevřená intuice, naciťování se na druhé bytosti, předměty, místa, situace ....

Jak čas běží prošly jsem si nejrůznějším vývojem..naše společná práce započala odváděním duší, komunikací se zemřelými bytostmi, čištěním energií lidí, zvířat, prostoru, míst, domovů. Postupně se přidávaly další věci a otevíraly nové světy možnosti. Léčení minulých životů, rodových liniích, fyzického i energetického těla, léčení strachů, nočních můr, bolestí, traumat, zahojení vztahů matka dítě při porodu a mnoho dalšího, přesně tak jak je v daný okamžik potřeba a dovoleno.

Největší síla vesmíru je uvnitř našeho srdce..a jen my sami k němu máme klíč.

Pracujeme prostřednictvím světla a lásky a pouze tak jak je dovoleno. Vše je v napojení na láskyplné světelné bytosti, které nás doprovázejí a pomáhají nám. S hlubokou vděčností a pokorou se můžeme bez ohledu na čas a prostor napojit vzdáleně na dané místo, situaci, bytost, která naši pomoc potřebuje a požádá.

Skrze meditace může každý z nás začít sám na sobě pracovat a spousty věci si tak vyřešit i sám.. To je ta pravá cesta, jak se naučit napojovat na prapůvodní světelný božský zdroj, tvořit si světelné energetické ochrany, otevírat si srdce, pouštět si do života lásku a světlo. Prací na sobě dokáže pak každý rozpoznat co se mu děje a očistit se, propojit se sám se sebou, poznat své kořeny a ve své síle se o ně opřít. Mít svou zodpovědnost, svobodnou vůli a hranice.

Cítíte, že jste v životě uvízli a potřebujete naši pomoc?  Máte pocit, že Vám doma straší, ale nejste blázni? Věříme Vám, děje se. Většinu těchto situací řešíme na dálku. Nemusíte tak nikam složitě cestovat a z pohodlí Vašeho doma popište problém a spojte se s námi. Ideálně přiložit fotografii člověka nebo místa, kterého se daná věc týká.

( Prosím prostudujte si dříve než nám napíšete sekci - info ke konzultaci).

Pokud to bude v našich silách, rády Vám s láskou pomůžeme.

Miri a Mia