Pročetl sis naše stránky a cítíš, že potřebuješ pomoc?
Máš pocit, že nejsi sám sebou?
Máš pocit, že nejsi doma sám?

Máš pocit, že u tebe straší?
Děti se v noci budí? Pláčou?
Neboj, jsi úplně normální, děje se...


Můžeme ti na dálku rozklíčovat, co se ve skutečnosti děje. Vyčistit prostor, zrušit napojení ostatních lidí, bytostí, odvést mrtvé duše, entity, a spousty dalších věcí, které není potřeba jmenovat. Důležitá ale je, tvá následná práce!


Pokud potřebuješ tuto pomoc, pošli nám do emailu stručný popis toho, co potřebuješ konkrétně vyřešit.  

 

U osob přidej prosím fotku, kde jde vidět hezky do očí. Jméno, příjmení, věk. Při práci s druhým člověkem (manželka, dědeček, zletilé dítě atd.) je potřeba mít vždy souhlas dané osoby, že je s ní dovoleno pracovat!

U zvířat stačí fotka, kde je vidět do obličeje, jméno mazlíčka a věk.

U čištění objektů - domů, chat, prodejen, restaurací, hotelů, pozemků je potřeba poslat foto objektu z venku v celé jeho kráse, foto majitele+ jméno. Připiš číslo popisné domu + město a PSČ.

Jakmile tvůj email dorazí, podíváme se na konkrétní místo a zjistíme potřebný rozsah práce. Je potřeba také načíst zda-li je dovoleno a v našich silách daný problém vyřešit nebo ne.

Podle toho kolik času a jak náročný problém řešíme, pošleme předem informaci s předpokládanou částkou. Obvykle to bývá 1500,- až 15 000,- Vše si vzájemně potvrdíme, než se do práce pustíme. Pokud by bylo něco velmi složitého napíšeme vždy dopředu.

Děkujeme ti za tvou důvěru.